Slide background

Moje české PERLE

SOUTĚŽ 2020

ZAPOJTE SE DO SOUTĚŽE!

My Czech Beads 2020

Jako každý rok i letos jsme pro vás připravili celoroční soutěž o české perle a perličky se značkou PRECIOSA Traditional Czech Beads™.

2-Hole Beads Contest

Rok 2020 vybízí podle numerologie k tvůrčím dovednostem a činnostem. A to je výzva pro nás všechny kreativce! Rok 2020 vyhlašujeme ve znamení dvoudírkových perlí a perliček.
Pokud jste nadšenci dvoudírkových perlí a perliček, stejně jako my, budete mít o zábavu postaráno!

V roce 2020 budeme tvořit podle projektů známých designérek. Každé dva měsíce vyhlásíme projekt s využitím dvoudírkových perlí nebo perliček a vy budete mít 1,5 měsíce na to, abyste nám poslali design podle daného projektu s důrazem na kvalitu provedení a dokonalou fotodokumentaci. Barevná kombinace a velikost perlí či perliček je jen na vás, navíc projekt je možné posunout o stupeň výš a rozšířit ho do originální kolekce.

Z poslaných designů vybereme 3 nejhezčí výrobky a vítězům pošleme balík plný perlí a perliček PRECIOSA Traditional Czech Beads™. Navíc všechny poslané designy oceníme dárkem, protože si vážíme snahu všech kreativních jedinců, kteří do toho jdou s námi!

Tak co vy na to? Jdete do toho s námi? První projekt zveřejníme 1. února 2020 a uzávěrka designů prvního projektu bude 25. března 2020.
Svůj design nám posílej na Facebook www.facebook.com/PreciosaOrnela do komentáře k albu „2hole Beads Contest“ nebo na Instagram @preciosa.ornela s hashtagem #2holebeadscontest.

Témata 2020

Seznam projektů:

Měsíc perle - projekt designer posílejte do
Únor/březen PRECIOSA Twin™ - Slzy Helena Chmelíková 25. března 2020
Duben/květen PRECIOSA Karo™ - Karolina Kerrie Slade
Červen/červenec PRECIOSA Chilli™ Jana Shweiki
Srpen/září PRECIOSA Bow™ - Šero Helena Chmelíková
Říjen/listopad PRECIOSA Candy™, Candy Rose Alexandra Lysenko
Prosinec/leden PRECIOSA Candy Oval Kerrie Slade

Zde si můžete prohlédnout

VÍTĚZNÉ DESIGNY 2019

Podmínky soutěže My Czech Beads 2020

  1. Vytvoř výrobek s dvoudírkovými perlemi či perličkami se značkou PRECIOSA Traditional Czech Beads™ podle aktuálního návodu Preciosy Ornely. Velikost perlí, perliček a jejich barevnou kombinaci si zvol sám.
  2. Zapoj svoji fantazii a rozšiř tento šperk tak, aby vznikla originální souprava nebo kolekce.
  3. Do levého horního rohu fotografie vlož logo PRECIOSA Traditional Czech Beads™ (v černém nebo šedém provedení).
  4. Svůj design nám posílej na Facebook www.facebook.com/PreciosaOrnela do komentáře k albu „2hole Beads Contest“ nebo na Instagram @preciosa.ornela s hashtagem #2holebeadscontest.
  5. Letos klademe důraz na kvalitu provedení designu a jeho dokonalou fotografii!


Logo v PNG šedé

Preciosa Symbol H Beads Gray
Logo v PNG černé

Preciosa Symbol H Beads Black