Slide background

PRECIOSA My Czech Beads 2016

PRECIOSA My Czech Beads

Zapojte se i Vy do soutěže PRECIOSA My Czech Beads 2016, ve které se můžete nechat inspirovat designy světově známých výtvarníků, a vyhrajte 1 kg perlí a perliček PRECIOSA Traditional Czech Beads! V dalším ročníku soutěže PRECIOSA My Czech Beads 2016 vyhlašujeme tvoření z perlí a perliček opět na dané téma, které je nově spojené s určitou výtvarnou technikou, která má své místo ve světě tvorby s perlemi a perličkami. Soutěž je připravena pro ty, kteří danou techniku ovládají, ale i pro ty, kteří by se jí rádi naučili. Představíme Vám známé tváře a jejich jedinečné designy, ve kterých můžete najít velké množství inspirace, nápadů i zkušeností.

Popis soutěže

Preciosa Ornela připravila pro zájemce o tvůrčí práci soutěž My Czech Beads, ve které každý může vyhrát 1000 g českých perlí a perliček. Soutěže se mohou zúčastnit všichni, kteří rádi tvoří s produkty PRECIOSY ORNELY se značkou PRECIOSA Traditional Czech Beads a splní níže uvedené podmínky.
Soutěž My Czech Beads je každé dva měsíce zaměřená na dané téma a určitou výtvarnou technikou, která má své místo ve světě tvorby s perlemi a perličkami. Danou techniku Preciosa Ornela představí každé dva měsíce pomocí jedinečných designů světově známých designérů, od kterých budete moci čerpat nejen inspiraci, ale i zkušenosti. Vytvořte i Vy svůj výrobek z českých perlí a perliček a sdílejte jej s námi. Své výrobky z českých perliček nebo perlí nám ukažte na svém webu, Facebooku, Youtube nebo blogu pomocí registračního formuláře. Do soutěže se můžete zapojit v průběhu celého roku. Záleží jen na Vás, kolik příspěvků nám na dané téma pošlete.
PRECIOSA ORNELA, a.s. každé dva měsíce vybere dle svého uvážení tři fanoušky českých PRECIOSA perliček a perlí a pošle jim za odměnu dárek se zbožím v tržní hodnotě cca 100 USD. Rozhodnutí o vítězi je plně v kompetenci marketingového oddělení společnosti PRECIOSA ORNELA, a.s. s tím, že si současně vyhrazuje právo nezveřejňovat způsob a provedení výběru jednotlivých výherců v daném období. Vyhodnocení za uplynulé dva měsíce bude probíhat vždy prvních patnáct dní měsíce následujícího. Dárky budou výhercům zasílány v balíku doporučeně prostřednictvím České Pošty, s.p. Poštovné i obsah balíku hradí společnost PRECIOSA ORNELA, a.s., za řádné doručení balíku odpovídá Česká Pošta, s.p.

This form is used to register your personal details for the marketing purposes of PRECIOSA ORNELA. By means of the act of registering, participants in the competition provide the competition organiser with consent to process their provided personal details for the purpose of presenting the prizes and answering any questions associated with the participation in the competition, as well as for marketing purposes. See the conditions pertaining to the personal data protection.

Name & e-mail
Contact addres