Slide background

PRECIOSA My Czech Beads 2016

PRECIOSA My Czech Beads

Zapojte se i Vy do soutěže PRECIOSA My Czech Beads 2016, ve které se můžete nechat inspirovat designy světově známých výtvarníků, a vyhrajte 1 kg perlí a perliček PRECIOSA Traditional Czech Beads! V dalším ročníku soutěže PRECIOSA My Czech Beads 2016 vyhlašujeme tvoření z perlí a perliček opět na dané téma, které je nově spojené s určitou výtvarnou technikou, která má své místo ve světě tvorby s perlemi a perličkami. Soutěž je připravena pro ty, kteří danou techniku ovládají, ale i pro ty, kteří by se jí rádi naučili. Představíme Vám známé tváře a jejich jedinečné designy, ve kterých můžete najít velké množství inspirace, nápadů i zkušeností.

Popis soutěže

Preciosa Ornela připravila pro zájemce o tvůrčí práci soutěž My Czech Beads, ve které každý může vyhrát 1000 g českých perlí a perliček. Soutěže se mohou zúčastnit všichni, kteří rádi tvoří s produkty PRECIOSY ORNELY se značkou PRECIOSA Traditional Czech Beads a splní níže uvedené podmínky.
Soutěž My Czech Beads je každé dva měsíce zaměřená na dané téma a určitou výtvarnou technikou, která má své místo ve světě tvorby s perlemi a perličkami. Danou techniku Preciosa Ornela představí každé dva měsíce pomocí jedinečných designů světově známých designérů, od kterých budete moci čerpat nejen inspiraci, ale i zkušenosti. Vytvořte i Vy svůj výrobek z českých perlí a perliček a sdílejte jej s námi. Své výrobky z českých perliček nebo perlí nám ukažte na svém webu, Facebooku, Youtube nebo blogu pomocí registračního formuláře. Do soutěže se můžete zapojit v průběhu celého roku. Záleží jen na Vás, kolik příspěvků nám na dané téma pošlete.
PRECIOSA ORNELA, a.s. každé dva měsíce vybere dle svého uvážení tři fanoušky českých PRECIOSA perliček a perlí a pošle jim za odměnu dárek se zbožím v tržní hodnotě cca 100 USD. Rozhodnutí o vítězi je plně v kompetenci marketingového oddělení společnosti PRECIOSA ORNELA, a.s. s tím, že si současně vyhrazuje právo nezveřejňovat způsob a provedení výběru jednotlivých výherců v daném období. Vyhodnocení za uplynulé dva měsíce bude probíhat vždy prvních patnáct dní měsíce následujícího. Dárky budou výhercům zasílány v balíku doporučeně prostřednictvím České Pošty, s.p. Poštovné i obsah balíku hradí společnost PRECIOSA ORNELA, a.s., za řádné doručení balíku odpovídá Česká Pošta, s.p.

Tento formulář slouží k registraci Vašich osobních údajů pro marketingové účely PRECIOSY ORNELY. Soutěžící uděluje registrací vyhlašovateli soutěže souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů za účelem předání výhry, řešení otázek souvisejících s účastí v soutěže a pro marketingové účely. Viz podmínky ochrany osobních údajů.

Jméno a e-mail

slouží k registraci do soutěžě, uvedení odkazu na vaše soutěžní návrhy a potvrzení registrace.