Slide background

Vítězové - My Czech Beads 2016

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili celoroční soutěže PRECIOSA My Czech Beads 2016, prostřednictvím které nám profesionální i amatérští designéři ukázali více jak tisíc inspirujících, zajímavých ale i ojedinělých designů vytvořených z perlí a perliček PRECIOSA Traditional Czech Beads™.

Nadšení autoři šperků z perlí a perliček se mohli zapojit do soutěže každý měsíc a vytvořit svůj originální design na dané téma.
Jako poděkování jsme výhercům ale i mnoha ostatním účastníkům v celém roce poslali téměř 100 kg perlí a perliček i spoustu malých dárků. S nadšením s Vámi sdílíme galerii výrobků všech výherců této soutěže.
Galerie designů výherců My Czech Beads 2016.
Od února na Vás čeká zcela nová soutěž „Roztočte korálkový svět“, ve které budeme opět rozdávat české perle a perličky PRECIOSA Traditional Czech Beads™. Sledujte nás proto na Facebooku nebo na našich stránkách

Leden/únor 2016

Téma: Zima, plesy, maškarní – vyšívání
Jana Bukovská, Tatiana Volbushko, Aleksandra Góra

Březen/duben 2016

Téma: Jaro, Velikonoce, příroda, flora, fauna – cihlový steh
Lucia De Luca, Daniela Neumann, Nadezhda Kochukova

Květen/červen 2016

Téma: Lásky čas, svatba – navlékání na drátky
Svetlana Sapegina, Leyla Garaeva, Veronika Kociánová

Červenec/srpen 2016

Téma: Léto, slunce, moře, cestování – sutašky
Barbora Šturzová, Daniela Neumann, Mary Iavarone

Září/říjen 2016

Téma: Podzim, vinobraní – háčkování
Lucia Mehilba, Inna Krishtop, Viktoria Siekkinen

Listopad/prosinec 2016

Téma: Vánoce, příchod nového roku – tkaní
Evgenya Mytsyk, Yuliya Kudasheva, Elizabeth Lepetchenko

This form is used to register your personal details for the marketing purposes of PRECIOSA ORNELA. By means of the act of registering, participants in the competition provide the competition organiser with consent to process their provided personal details for the purpose of presenting the prizes and answering any questions associated with the participation in the competition, as well as for marketing purposes. See the conditions pertaining to the personal data protection.

Name & e-mail
Contact addres