Vážení zákazníci, podniková prodejna GlassShop v Desné bude z důvodu inventur ve dnech 1. až 7. února 2018 uzavřená. Děkujeme za pochopení.
Toggle Bar

Roztočte korálkový svět

PRECIOSA ORNELA nabízí tolik tvarů perlí a perliček, že kdybychom všechny navlékli na provázek, obtočili bychom s ním celou naši zeměkouli? Věděli jste to? A znáte je všechny?

Rádi bychom Vás v letošním roce provedli přehlídkou těch nejoblíbenějších tvarů perlí a perliček PRECIOSA Traditional Czech Beads™! Každý měsíc Vám proto představíme perle nebo perličky, které jsou mezi korálkovými nadšenci nejpoužívanější a nejžádanější. A vy o nich třeba ani nevíte!
Každý měsíc Vám chceme udělat radost a rozdávat představený produkt, abyste i vy měli možnost si tyto perle nebo perličky vyzkoušet a ukázat nám, jaké krásné předměty z nich lze vyrábět! Každý měsíc proto oslovíme mnoho z našich fanoušků a pošleme jim naše perle a perličky jako dárek.

Sledujte náš Facebook.

Popis soutěže

PRECIOSA ORNELA, a.s. každý měsíc vybere dle svého uvážení mnoho fanoušků českých PRECIOSA perliček a perlí, které osloví a pošle jim za odměnu dárek s perlemi/perličkami. Výrobek je potřeba vyrobit do 14 dnů od obdržení našeho dárku a své výrobky z českých perliček a perlí nám ukažte na svém webu, Facebooku, Youtube nebo blogu pomocí registračního formuláře.
Rozhodnutí o výběru je plně v kompetenci marketingového oddělení společnosti PRECIOSA ORNELA, a.s. s tím, že si současně vyhrazuje právo nezveřejňovat způsob a provedení výběru jednotlivých soutěžících v daném období.
Dárky budou zasílány v balíku doporučeně prostřednictvím České pošty, s.p. Poštovné i obsah balíku hradí společnost PRECIOSA ORNELA, a.s., za řádné doručení balíku odpovídá Česká pošta, s.p.

Podmínky soutěže My Czech Beads 2017

  1. Vytvoř výrobek z perlí a perliček s registrovanou značkou, které Ti PRECIOSA ORNELA pošle jako dárek.
  2. Vyfoť vyrobený výrobek, do fotografie vlož do levého horního rohu logo použitého materiálu PRECIOSA Traditional Czech Beads™ (POZOR! NOVÉ LOGO v černém nebo šedém provedení) a kvalitní fotografii umísti na vlastních komunikačních kanálech web/blog/Facebook/Youtube.
  3. Nezapomeň vložit odkaz na výrobce českých perlí a perliček www.preciosa-ornela.com nebo www.facebook.com/PreciosaOrnela.
  4. Vyplň formulář, kam uvedeš odkaz na danou fotografii.

Logo v PNG šedé

Preciosa Symbol H Beads Gray
Logo v PNG černé

Preciosa Symbol H Beads Black

This form is used to register your personal details for the marketing purposes of PRECIOSA ORNELA. By means of the act of registering, participants in the competition provide the competition organiser with consent to process their provided personal details for the purpose of presenting the prizes and answering any questions associated with the participation in the competition, as well as for marketing purposes. See the conditions pertaining to the personal data protection.

Name & e-mail
Contact addres