Stříbrná liška

Stříbrná liška

Náhrdelník se střapcem a ketlovanými perlemi PRECIOSA Hill™

Vyzkoušejte novinkovou ohněm leštěnou perli PRECIOSA Hill, využijte možností nového geometrického půlkuličkového tvaru s fasetami, které umocňují efekty povrchových úprav a v kombinaci se střapcem z rokajlu si vytvořte elegantní náhrdelník pro každou příležitost. Vyzkoušejte možnosti techniky ketlování z perlí PRECIOSA Hill™.

Číst dál...

Limitovaná kolekce Design Desná 2017 - Váza, 1973

Limitovaná kolekce Design Desná 2017

Váza z roku 1973

Odtajňujeme vám poslední exponát Limitované kolekce Design Desná 2017, z dílny designera Václava Hanuše. PRECIOSA ORNELA tak završí přehlídku vybraných sklářských produktů značky Desná Since 1847®.

Číst dál...

Cyklický kolotoč

Cyklický kolotoč

Náramek s použitím PRECIOSA Candy™

Dnes Vám představujeme návod s využitím dvou velikostí PRECIOSA Candy™. Můžete si vytvořit luxusní efektní náramek.

Číst dál...

Griliáš

Griliáš

Šitý náramek z perlí PRECIOSA Twin™ a PRECIOSA Tee™

Z pestré škály mačkaných perlí PRECIOSA Traditional Czech Beads™ si vyberte již tradiční a oblíbený PRECIOSA Twin™ a neobvykle tvarovaný PRECIOSA Tee™. Nechte se inspirovat chutnou barevností čokoládového bonbonu s griliášovou náplní a ušijte si zajímavý náramek.

Číst dál...

Soutěž Master of Crystal 2017 již zná svého vítěze

Do jubilejního 10. ročníku soutěže mladých designérů se přihlásilo více než 70 autorů se stovkou návrhů.

Soutěží Master of Crystal PRECIOSA oslovuje zejména talentované studenty, ale i profesionální designéry a umělce. Letošní 10. ročník přilákal na 70 autorů.

Číst dál...

Blanka Matragi a české skleněné perličky

Výstava noblesních modelů světoznámé návrhářky Blanky Matragi s českým perličkami je v plném proudu

Pokud jste ještě neviděli, stále máte možnost navštívit výstavu luxusních šatů z dílny Blanky Matragi v Obecním domě v Praze. Návrhářka v této kolekci nazvané ELEMENTS (voda, země, oheň, vzduch), jak sama uvádí na tiskové konferenci o FASHION SHOW ELEMENTS v Praze, pracovala nejen s křišťálovými komponenty PRECIOSY Crystal Components, ale také s českými skleněnými perličkami PRECIOSA Traditional Czech Beads™.

Číst dál...