Slide background
Vážení zákazníci, podniková prodejna BeadShop v Zásadě bude od 30. dubna do 7. května 2018 uzavřená. Děkujeme za pochopení.
Toggle Bar

Neonové kytičky

Obtížnost: 2
Neonové kytičky

Kytičkový náramek z perliček PRECIOSA Farfalle™

PRECIOSA ORNELA nově nabízí specialitu neonových barev v průtahu perliček. Přinášíme Vám proto námět k jednoduchému, ale zároveň velice zajímavému využití unikátních perliček PRECIOSA Farfalle™ s tímto dekorem. Vytvořte si poměrně jednoduchým návlekem na pružném materiálu netradiční kytičkový náramek v zářivých neonových barvách.

Perličky PRECIOSA Farfalle™, které svým tvarem připomínají motýlky, nejlépe vyniknou v návleku na niti, lanku nebo drátku, při kterém dochází k samovolnému křížení perliček a vytvoření tzv.zámkového efektu. Tentokrát jsme je využili netradičním způsobem. Navlékli jsme je na pružný návlekový materiál a využitím principu peyotového stehu jsme je k sobě poskládali tak, aby se nemohly navzájem křížit a zůstaly řazené vodorovně vedle sebe. Tímto způsobem vznikl nečekaný efekt kompaktního dekoru. Kombinací dvou výrazných neonových barev pak na farfallovém náramku vykvetly i kytičky. Dopřejte Farfallím, perličkám vyráběným pod značkou PRECIOSA Traditional Czech Beads, možnost vyniknout v široké rodině perličkových druhů a tvarů.

Designerka: Jaroslava Růžičková

MATERIÁL A POMŮCKY

Materiál a pomůcky:

PRECIOSA Farfalle™ (F)
321 90 001; 3,2 x 6,5 mm

08756 zelená

farfallove neonky zelena x

08777 růžová

farfallove neonky ruzova xx

08786 žlutá

farfallove neonky zluta x

08789 oranžová; 150 ks

farfallove neonky oranzova xx

silonový vlasec 0,20 mm, nůžky, tenká jehla, ploché kleště (na zploštění začátku vlasce), pružný návlekový materiál (Opelon, Elastomer, Lycra), 2 svorky nebo beadstoppery

farfallove neonky pomucky