Vážení zákazníci, podniková prodejna BeadShop v Zásadě bude od 30. dubna do 7. května 2018 uzavřená. Děkujeme za pochopení.
Toggle Bar

Články

Úspěch studentských prací ve Florencii

Úspěch studentských prací ve Florencii

Pražské studentky vítězily s PRECIOSA Traditional Czech Beads™ na přehlídce ve Florencii

Před necelým rokem studenti Vyšší odborné školy oděvního návrhářství v Praze navštívili PRECIOSU ORNELU a odvezli si odtud několik perlí a perliček pro svou uměleckou tvorbu.

Ještě netušili, jakého úspěchu společně dosáhnou. Na soutěžní přehlídce ve Florencii dvě studentky získaly hned dvě vítězná místa. Přehlídka se konala na počest 100. výročí založení České republiky, resp. Československa.

První místo získal modrý kabátek s rukávy pošitými PRECIOSA rokajlem a PRECIOSA čípky v červené barvě. Návrhářkou vítězného modelu je studentka Tatiana Piussi, která se v listopadu zúčastní soutěžní módní přehlídky Costume Colloquium - Textiles In Fashion ve Florencii. Třetí místo získaly červené šaty studentky jménem Yanina Hrafiankova, kde je ruční kresba částečně vyšitá PRECIOSA rokajlem modré barvy.

Oba modely budou na této akci vystaveny a budou také předvedeny na módní přehlídce 12. dubna 2018 v Meetfactory v Praze 5.

modrý kabátek s pošitými rukávy img 8443 3.místo šaty výšivka img 8409

Vítězný kabát s rukávy pošitými PRECIOSA rokajlem navrhla Tatiana Piussi

3. místo patřilo výšivce z modrého PRECIOSA rokajlu na červených šatech

1.místo kabát rukávy dsc 5822 červené šaty yanina hrafiankova